w górę
w dół
zamknij

Radomsko

Fabryka w Radomsku powstała w 2009 roku gdy firma AQUILA działająca we Wrześni miała już ustabilizowaną pozycje na rynku i cieszyła się zaufaniem swych kontrahentów. Zapotrzebowanie na naszą tekturę było tak duże, że konieczne było stworzenie od podstaw nowego zakładu produkcyjnego, który zaopatrywałby w surowiec południe Polski. Pojawiła się okazja by stworzyć nową jakość w dziedzinie produkcji tektury falistej - wzorcową fabrykę, przyjazną personelowi, produktowi oraz środowisku. Bazując na doświadczeniu zdobytemu we Wrześni, nasz zespół specjalistów zaprojektował miejsce, w którym produkuje się szybciej, więcej i lepiej. Decyduje o tym zaawansowana technologia linii produkcyjnej, supernowoczesne laboratorium, w którym produkt i surowiec są bezustannie kontrolowane, ale przede wszystkim nasi zaangażowani pracownicy na wszystkich szczeblach struktury organizacyjnej.

Specjalnością fabryki w Radomsku jest tektura falista w arkuszach o rożnych typach fal, a produkt swój kierujemy do producentów opakowań i innych odbiorców wysokojakościowej tektury.

Podobnie jak fabryka we Wrześni, zakład w Radomsku otrzymał certyfikat FSC i charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta, oferując mu, w miarę potrzeb, również produkty niestandardowe.

AQUILA WRZEŚNIA Sp. z o.o.

ul. Objazdowa 6a, 62-300 Września

+48 61 650 19 00

+48 61 650 19 01

aquila@aquila.vpk.pl